Щоденник Євро-2016
16:35, 14 червня 2016 р.
Огляд матчів четвертого ігрового дня Євро-2016
Щоденник Євро-2016
Вчора на футбольних полях Франції відбулись 3 матчі групового етапу. Іспанія здолала масовану лінію захисту чехів, шведи з ірландцями у запеклій боротьбі сильнішого не виявили. А італійці, продемонструвавши командний футбол вищого ґатунку, залишили ні з чим зіркових бельгійців.
Іспанія - Чехія
"Нова Іспанія - нові проблеми - нові перемоги"
Перебіг подій у цій зустрічі набув прогнозованих барв ще з перших хвилин. Іспанці домінували, а чехи захищались усією дружньою одинадцяткою. Проте, декілька ліній захисту не заважали підопічним Дель Боске створювати моменти. Десь на заваді взяттям воріт ставав Петр Чех, десь футболістам "Фурія Роха" не вистачало точності, останнього пасу. Інколи складалось враження, що іспанці просто-напросто хочуть завести шкіряного у ворота замість того, аби пробивати із вигідних позицій.
Свій момент створили й чехи ще за рахунку 0:0. Хтозна, чим завершився би поєдинок, якби Педро не виніс м'яч уже з порожніх воріт?
Іспанці реалізували одну зі своїх чисельних нагод на 87 хв. Піке скористався навісом Іньєсти і влучно пробив головою.
Гол Жерар святкував, ніби висловлював докори іспанським вболівальникам, які часто освистують його у матчах за збірну.
Зі складу збірної Іспанії можемо виділити Іньєсту, який, крім того, що віддав "асист", будував майже кожну атаку. Непоганий матч провів Давід Сільва, який був так само активним, мав шанс відзначитись.
Посварить Дель Боске, скоріш за все, Фабрегаса, який не зовсім увійшов у гру. Сеск не зробив жодної успішної дії на атаку, а це - його безпосередній обов'язок.
З боку чехів виділявся Томаш Росіцкі, який попри свій вік, демонстрував хорошу гру. Хавбек лондонського "Арсеналу" долучився майже до кожної небезпеки, створеної підопічними Врби.
Ну і як без Петра Чеха? Одноклубник Росіцкі вкотре продемонстрував, чому є одним із найкращих на своїй позиції.
Іспанія — Чехія: 1:0
Гол: Піке, 87
Іспанія: Де Хеа — Хуанфран, Рамос, Піке, Альба — Бускетс, Іньєста, Фабрегас (Алькантара, 70) — Силва, Мората (Адуріс, 62), Ноліто (Педро, 82)
Чехія: Чех — Кадержабек, Сівок, Губнік, Лімберскі — Даріда, Плашил – Селассі (Шурал, 86), Росіцкі (Павелка, 88), Крейчі – Нецид (Лафата, 75)
Попередження: Лимберски
Швеція - Ірландія
"Нема Ібри - нема Швеції"
Матч, у якому умовним фаворитом були шведи. Насправді ж, сталось усе навпаки. Майже упродовж усієї гри підопічні О'Ніла відчутно володіли ініціативою. Так, моментів "зелено-біла армія" створила небагато, але їх було достатньо, аби перемогти Швецію.
Серед гравців Ірландії активністю виділялись, насамперед, Хуулахан, який, окрім того, що забив, виконав величезний об'єм роботи. Приємно здивував центральний півзахисник Ірландіїї - Хендрік. Серед усіх партнерів він найбільше пробивав по воротам Ісаксона. Одного разу навіть влучив у поперечку. Старанно і успішно працював у відборі, часто розпочинав небезпечні атаки своєї команди.
Антигероєм цього поєдинку з боку ірландців став центрбек Кларк, який став автором першого автоголу на Євро. Упродовж усього матчу Стівен надійно відіграв в обороні, однак у найбільш відповідальний момент підвів партнерів.
Шведи майже усю гру були під тиском. Навіть Златан не мав простору, аби продемонструвавти свою футбольну магію. По-справжньому шведам вдалось розправити упродовж 5 хвилин після пропущеного м'яча. А в цілому, доволі слабка гра, як у виконанні Ібри, так і всієї команди.
З хорошого боку можна виділити хіба Ісаксона, який, коли воно було потрібно, не підводив. Рівний матч провів й лівий захисник шведів Оллсон. Крайній захисник "ВБА" часто підключався до атаки, проте партнери його зусиль не оцінили.
Ірландія – Швеція 1:1
Голи: Хулахан, 48 – Кларк (автогол), 71
Ірландія: Рандольф — Коулмен, О' Ши, Кларк, Бреді – Маккарті (Макгіді, 85), Уілан – Уолтерс (Макклін, 64), Хулахан (Кін, 78), Хендрік — Лонг
Швеція: Ісаксон – Лустіг (Йохансон, 45), Нільсон-Лінделоф, Гранквіст, Ольссон — Ларссон, Левіцкі (Екдаль, 86), Форсберг, Шельстрем — Ібрахімовіч, Берг (Гвідетті, 59)
Попередження: Маккарті Уілан – Нільссон-Лінделоф
Бельгія - Італія
"Геній Конте та капітуляція Вільмотса"
Центральний матч четвертого ігрового дня повністю виправдав очікування. Багато хто погодиться навіть з тим, що цей поєдинок видався найбільш захоплюючим із тих, які ми бачили.
Перейдемо відразу до справи. Збірна Бельгії просто не виправдала тих авансів, які їм давали до початку турніру. Не може грати так команда, яка позиціонується, як один із фаворитів Євро. Без цікавих ідей, динаміки у центрі поля. Тільки-но уявіть: найбільш рухливим гравцем центральної осі поля бельгійців був Феллаіні. За усю гру був лише один прихований успішний пас, який розрізав оборону італійців. Його віддав Де Брюйне, та удар було заблоковано. У цілому, навіть попри створені моменти, Бельгія у цій грі була схоже не "Червоних дияволів", а безпомічних дияволят з величезними зарплатами і авансами.
У складі Бельгії можна виділити з хорошого боку хіба Тібо Куртуа, який провів декілька дивовижних сейвів. Непогано у гру увійшов Дівок Орігі, та Вільмотс дещо запізнився із цією заміною.
Решта гравців - повністю провалили матч. Особливо "успішно" провалив цю зустріч Кевін Де Брюйне. Навіть Вільмотс не зміг пояснити таку гру 70-мільйонного придбання "Ман Сіті".
Щодо Італії, то тут картина геть протилежна. Багато хто ще до турніру списав "Сквадру" з рахунків через те, що у команді нема "топових" гравців. Та у цьому протистоянні "адзуріні" повернулися у велику гру. Підопічні Конте грали у прагматичний, компактний футбол на контратаках. Італійцям майже увесь матч вдавалось накривати усі зони, куди могли вриватись спритні бельгійці. А у атаці все робилось швидко: у один-два дотики.
У складі збірної Італії, насамперед, слід виділити команду. Усі лінії працювали злагоджено, у одному ритмі. Тут слова зайві - потрібно дивитись матч.
Окремо слід виділити Антоніо Конте, який просто "в суху" переграв колегу по цеху - Марка Вільмотса. Не дарма уся Європа говорить: "Команда із зіркових гравців програла команді-зірці".
Бельгія — Італія 0:2
Голи: Джаккеріні, 32, Пелле, 90+3
Бельгія: Куртуа — Сіман (Карраско, 76), Альдервейрельд, Вермален, Вертонген — Вітсель, Наінгголан (Мертенс, 62) — Де Брюйне, Феллаіні, Азар — Р. Лукаку (Орігі, 72)
Італія: Буффон — Барцальї, Бонуччі, К'єлліні — Кандрева, Пароло, Де Россі (Т. Мотта, 78), Джаккеріні, Дарміан (Де Шильо, 58) — Пелле, Едер (Іммобіле, 75)
Попередження: Вертонген — К'єлліні, Едер, Бонуччі, Т. Мотта
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
18:59, 10 грудня
18:59, 10 грудня
18:59, 10 грудня
18:59, 10 грудня
18:59, 10 грудня
live comments feed...