• Головна
  • Закарпатці показали червону картку Януковичу
10:20, 14 березня 2012 р.

Закарпатці показали червону картку Януковичу

У вівторок, 13 березня, в Ужгороді на площі Народній перед будівлею Закарпатської ОДА відбулася акція протесту молодих активістів політичних партій “Фронт Змін”, ВО “Свобода” та “Удар”.

Молоді люди зібралися, щоб показати Януковичу та його команді червону картку як символ дискваліфікації. Учасники акції переконували, що за підсумками 2 років перебування при владі Президент не те, що не виконав обіцянок, даних молоді перед виборами, а ще більше погіршив ситуацію. Свої претензії вони виголошували в гучномовець та відображали на лозунгах:

- обіцяв квартири для молоді - дав камери для політв’язнів;

- обіцяв 75 % бюджетних місць у ВУЗах - дав українофоба Табачника;

- фінансує тушок, замість підвищення стипендій;

- працевлаштовує «сім’ю», замість молоді;

- збільшує призов, замість професійної армії;

- корумпує освіту замість покращення її якості;

Дана акція пройшла в багатьох містах України і є продовженням молодіжної кампанії “Вставай!”, що стартувала 27 лютого цього року за ініціативи активістів партій “Фронт Змін”, “Батьківщина”, “Свобода”, “Удар”, “Народний Рух України” та за підтримки інших молодіжних середовищ.

Як зазначили організатори акції в Ужгороді, їхні колеги по всій країні мають розроблений план виведення із української політики Януковича та його людей, - повідомили в прес-службі Закарпатської обласної організації політичної партії “Фронт Змін”.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...