• Головна
  • В ужгородців залишилося 2 тижні, аби навести лад з рекламними вивісками
17:00, 13 березня 2012 р.

В ужгородців залишилося 2 тижні, аби навести лад з рекламними вивісками

1 квітня може бути не надто веселим днем для власників несанцкіонованої реклами в Ужгороді та надто яскравих і громіздких вивісок. Залишилось 2 тижні до часу, коли набуває чинності новий Порядок встановлення вивісок.

Зважаючи на це, 14 березня відбудеться прес-конференція головного архітектора Ужгорода Олександра Шеби. На ній головний архітектор розповість про нові "правила гри" у секторі зовнішньої реклами та відповість на запитання журналістів, повідомляє прес-служба Ужгородської міськради.

Війну недолугій рекламі в Ужгороді оголосили близько пів-року тому. Ініціатива народилася в соціальних мережах, поширилася в ЗМІ і таки знайшла підтримку й серед чиновників.

"Туристам хотілося б споглядати історичну забудову, а не яскравий пластик, а зараз вони навіть не можуть знайти собі місце, де б сфотографуватися... На жаль, боротьба з вивісками непросто дається, адже ви розумієте, що є певний період адаптації до нових правил – 20 років всі "ліпили" що хотіли, і за кілька місяців таке ставлення неможливо змінити. Утім, ми маємо приклад тої ж аптеки на Корятовича, де демонтували вивіску, що не відповідала правилам, і зараз працюють над новим дизайном. Є позитивні зрушення щодо будівлі, відомої як "Корона", і зараз там розробляють проект відновлення нових вивісок та обіцяють зняти ту велику зелену табличку Академії. Я маю певність, що система діятиме. Але, звісно, для цього потрібен час", - сказав Олександр Шеба.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...