• Головна
  • Закарпатські художниці покажуть у Львові «Чотири виміри»
14:25, 13 березня 2012 р.

Закарпатські художниці покажуть у Львові «Чотири виміри»

Чотири мисткині з міста Ужгорода Надія Пономаренко, Людмила Корж-Радько, Олена Кондратюк та Одарка Долгош презентуватимуть сьогодні, 13 березня, свої твори та каталог «Чотири виміри» у львівській мистецькій галереї благодійного фонду Гері Боумена.

За словами куратора галереї Ганни Сидоренко, цей проект вже був представлений в Ужгороді та у Словаччині – у містах Братиславі та Кошицях.

Не випадково тепер виставка відбудеться у Львові. Саме тут, в різний час, авторки здобули вищу художню освіту, і тому Львів, як наступне місто презентації проекту, є закономірним і символічним.

«Чотири виміри» – це чотири різних жіночих погляди на світ та буття. Неповторність, несхожість художнього світу цих мисткинь, різноманітність творів і технік – очевидна, а філософсько-мистецькі роздуми про суть життя, чуттєвість та емоційність образів притаманна кожній.

Це проект, в якому одночасно співіснують і співрозкриваються індивідуальні творчі програми, найрізноманітніші тенденції і напрямки, що перетинаються і взаємозбагачуються.

Окрім творчості, авторок об’єднує активна громадська позиція. Створена ними Асоціація творчих жінок Закарпаття ГО «Нова форма» дає змогу реалізувати різні культурологічні проекти та заходи: ярмарки «Книжковий Миколай», видавничі та медіа проекти, благочинні аукціони творів мистецтва, художні пленери, присвячені збереженню пам’яток народної архітектури та інші.

0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...