• Головна
  • Закарпатські художниці покажуть у Львові «Чотири виміри»
14:25, 13 березня 2012 р.

Закарпатські художниці покажуть у Львові «Чотири виміри»

Чотири мисткині з міста Ужгорода Надія Пономаренко, Людмила Корж-Радько, Олена Кондратюк та Одарка Долгош презентуватимуть сьогодні, 13 березня, свої твори та каталог «Чотири виміри» у львівській мистецькій галереї благодійного фонду Гері Боумена.

За словами куратора галереї Ганни Сидоренко, цей проект вже був представлений в Ужгороді та у Словаччині – у містах Братиславі та Кошицях.

Не випадково тепер виставка відбудеться у Львові. Саме тут, в різний час, авторки здобули вищу художню освіту, і тому Львів, як наступне місто презентації проекту, є закономірним і символічним.

«Чотири виміри» – це чотири різних жіночих погляди на світ та буття. Неповторність, несхожість художнього світу цих мисткинь, різноманітність творів і технік – очевидна, а філософсько-мистецькі роздуми про суть життя, чуттєвість та емоційність образів притаманна кожній.

Це проект, в якому одночасно співіснують і співрозкриваються індивідуальні творчі програми, найрізноманітніші тенденції і напрямки, що перетинаються і взаємозбагачуються.

Окрім творчості, авторок об’єднує активна громадська позиція. Створена ними Асоціація творчих жінок Закарпаття ГО «Нова форма» дає змогу реалізувати різні культурологічні проекти та заходи: ярмарки «Книжковий Миколай», видавничі та медіа проекти, благочинні аукціони творів мистецтва, художні пленери, присвячені збереженню пам’яток народної архітектури та інші.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...