11:00
Вчора
Прикордонники Мукачівського загону спільно з працівниками митниці вилучили в пункті пропуску «Лужанка» 187 пляшок вина виробництва Франції.
Під час огляду автомобіля Volswagen, який рухався до України під керуванням 55-річного українця, працівники пункту пропуску у багажному відсіку автомобіля виявили коробки з пляшками французького вина 1995 -2009 років випуску. Виявлену контрабанду передали до митниці.