• Головна
  • Жителі закарпатського Буштина не хочуть бачити сміттєпереробний завод
16:43, 12 березня 2012 р.

Жителі закарпатського Буштина не хочуть бачити сміттєпереробний завод

Мешканці закарпатського села Буштино проти сміттєзвалища. Там мали побудувати підприємство, яке б збирало, сортувало і переробляло сміття із трьох районів області. Буштинці категорично проти такої ідеї, адже лише за 200 метрів від звалища живуть люди. Репортаж кореспондентів телеканалу «Інтер».

Ось тут, на місці старого сільського звалища, має з’явитися сміттєпереробний завод. Мешканці кажуть: мотлоху й так забагато, ще більше село не витримає. Адже всього за 200 метрів житлові будинки.

Іван Андришин, мешканець села Буштино:

- Тепер які території, які райони будуть возити сюди, та нас тут так загадять, шо ми не будемо мати спасу.

Торік на сільських зборах більшість мешканців Буштина висловилася проти зведення сміттєпереробного заводу. Але районна влада землі, на яких запланували спорудження заводу, – вивела із підпорядкування села, – розповідає місцева мешканка Марія Пахомова. І почали розчищати територію.

Марія Пахомова, мешканка села Буштино:

- Тут рекреаційна зона тут нарцисове поле є. Вирубали 41 дуб. У нас така інформація, що якщо село стане проти сміттєпереробного завода, вони знищать наш ліс, шоб построїти тут завод сміттєпереробний у нас в Буштині.

Сільський голова Буштина заспокоює, – сміттєпереробний завод у селі поки що не будуватимуть. Це підтвердили і в обладміністрації.

Іван Бушко, заступник голови Закарпатської ОДА:

- Поки призупинено всі проекти, бо інвестори, побачивши ту ситуацію, яка зараз складається з громадою, вони призупинили всі проекти і далі не вбачають розвиток цього.

Чиновники кажуть, – проблема сміття чи не найболючіша в регіоні. В області сотні несанкціонованих звалищ. Однак більшість людей проти зведення біля їхніх сіл сміттєпереробних заводів. Єдині, хто дали на це згоду – мешканці села Яноші в Берегівському районі. Незабаром там з’явиться перше в області підприємство із перероблення відходів.

0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...