• Головна
  • На Закарпатті відбиратимуть адвокатів для надання безоплатної правової допомоги
13:10, 12 березня 2012 р.

На Закарпатті відбиратимуть адвокатів для надання безоплатної правової допомоги

Утворено конкурсну комісію з відбору адвокатів для надання безоплатної вторинної правової допомоги Головного управління юстиції у Закарпатській області.

З метою забезпечення організації та проведення конкурсу з відбору адвокатів для надання безоплатної вторинної правової допомоги, відповідно до Закону України «Про безоплатну правову допомогу» та Порядку і умов проведення конкурсу та вимог до професійного рівня адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги, затверджених  постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2011 р. № 1362 наказом Головного управління юстиції у Закарпатській області від 07.03.2012 р. № 124/02-08 утворено конкурсну комісію з відбору адвокатів для надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Конкурсною комісією відбиратимуться претенденти для включення їх до реєстрів адвокатів, які надаватимуть безоплатну вторинну правову допомогу населенню на постійній основі за контрактом або на тимчасовій основі на підставі договору.

Конкурс полягатиме у перевірці теоретичних знань, практичних навичок і умінь претендента у різних галузях законодавства, досвіду з надання правової допомоги як захисника під час провадження дізнання, досудового слідства і розгляду кримінальних справ у суді, участі у розгляді справ про адміністративні правопорушення або як представника інтересів особи в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами, вміння правильно використовувати теоретичні знання у практичній діяльності, зокрема щодо складення процесуальних документів.

До складу конкурсної комісії увійшли адвокати, які представляють громадські організації, двоє членів Закарпатської обласної кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, двоє суддів та шість представників органів та установ Міністерства юстиції. Про це Закарпаття онлайн повідомили в Головному управлінні юстиції у Закарпатській області.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...