• Головна
  • Учасниці конкурсу “Міс Ужгород” братимуть участь у соціальних акціях
15:00, 7 березня 2012 р.

Учасниці конкурсу “Міс Ужгород” братимуть участь у соціальних акціях

Усі дівчата, що впродовж 7-9 березня змагатимуться за звання найкрасивішої дівчини Ужгорода, стануть головними дійовими особами акції, спрямованої на запобігання курінню. Під час заходу, що триватиме увесь березень на площі Театральній, вони обмінюватимуть сигарети на цукерки.

Про це у прес-центрі "Закарпаття" розповів директор конкурсу "Міс Ужгород" Владислав Лакатош. Він зазначив, що після проведення конкурсу краси "дівчата не зникають, а починають працювати далі. Наприклад, знімаються в соціальних роликах і рекламі". Владислав Лакатош розповів, що свято краси уже традиційно проводиться напередодні 8 березня. Цього разу воно триватиме три дні. Однак, на перші два потрапити не так легко, адже квитків на них не продають, бо через обмежену кількість місць вхід здійснюватиметься за запрошеннями. Перші конкурсні дні відбудуться у клубі Ейла, де учасниці зможуть проявити себе у "конкурсі талантів" та конкурсі "топ-модель". А от 9 березня всі охочі зможуть потрапити на фінал "Міс Ужгород 2012", котрий відбудеться у приміщенні облмуздрамтеатру. Вартість вхідних квитків — від 40 до 60 гривень.

Щодо жюрі, то директор конкурсу відзначив: "Цього разу ми намагалися зробити так, аби було якомога менше представників з Ужгорода. Натомість ми намагалися залучити професіоналів цієї сфери з інших міст України. Усього буде 6 членів жюрі. Серед них – міський голова Ужгорода Віктор Погорелов, директор конкурсу краси "Княгиня України" Олександр Главацький, віце-президент футбольного клубу «Закарпаття» Олександр Шуфрич." Однак, не тільки вони обиратимуть дівчат до фіналу: одна з них увійде до складу щасливої шістки за результатами інтернет-голосування. В результаті переможниця отримає не тільки звання і корону, але й нетбук та путівку в Європу.

Абсолютно усі конкурсантки є моделями агенства "One Models Agency" — розповіла присутнім керівник агенції Катерина Тритиниченко. Вона повідомила, що кастинг, під час якого було обрано дівчат, проводився у два тури. Усього ж охочих було понад 60. Щодо віку учасниць, то організатори повідомили, що наймолодшій скоро виповниться 16, а найстаршій уже є 24 роки.

Самі ж дівчата, які прийшли у прес-центр "Закарпаття" у повному складі, розповіли, що участь у "Міс Ужгород" вважають шансом проявити себе. За їх словами, незважаючи на конкуренцію, між ними склалися дуже гарні і дружні стосунки.

Наприкінці директор конкурсу побажав дівчатам успіху і подякував за підтримку ПАТ «Закарпаття-Авто», генеральний директор якого — Олександр Радиш — також був присутнім під час прес-конференції.

0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...