• Головна
  • За сценарієм закарпатського письменника київська кіностудія створить багатосерійний фільм
10:20, 7 березня 2012 р.

За сценарієм закарпатського письменника київська кіностудія створить багатосерійний фільм

6 березня,  у Національному музеї Тараса Шевченка в Києві відбулося нагородження лауреатів 2-го туру конкурсу кінопроектів, присвяченого 200-річчю Великого Кобзаря, який було започатковано у вересні 2011-го року Благодійним Фондом «Велика родина».

Ужгородець Олександр Гаврош захищав на конкурсі свій сценарій фільму про Т.Шевченка і в результаті його робота зайняла друге місце.

Нагадаємо, що за результатами першого туру, який проходив як конкурс анонімних сценарних заявок (тритментів), з 33 одержаних заявок для створення літературних сценаріїв було відібрано 3. Але до 15 лютого, яке було визначено як кінцевий термін, було подано тільки два – «Історія одного доносу» Олександра Гавроша та «Прощання з пустелею» Олександра Денисенка.

Сьогодні, лауреат з Ужгорода отримав відзнаку та грошову премію 80 тис. грн. Сценарій фільму зацікавив генерального продюсера провідної столичної продакшн-студії “Пронто-фільм”. Присутній на церемонії нагородження переможців, він повідомив, що студія має намір на основі сценарію О.Гавроша створити багатосерійний фільм.

У коментарі “Час Закарпаття” О.Гаврош зазначив, що дуже втішився цією нагородою, бо у такий спосіб наш край долучається до кіновиробництва. Досі, як відомо, Закарпаття ніколи не славилося виробництвом фільмів, акторами чи режисерами. Зараз, вочевидь, крига скресла. “Для мене особисто це також великий успіх і усвідомлення того, що я причетний до залучення Закарпаття у світ кіно”, — додав О.Гаврош.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...