• Головна
  • Міжгірські держслужбовці знову продемонстрували свою спортивну підготовку
15:40, 6 березня 2012 р.

Міжгірські держслужбовці знову продемонстрували свою спортивну підготовку

В ужгородському СК “Юність” стартував перший тур обласної спартакіади серед команд державних службовців, які змагалися у чотирьох видах спорту: футболі, настільному тенісі, шахах та шашках. Присутніх привітали очільник краю Олександр Ледида та його заступник Іван Качур.

— Розвиток спорту — один з пріоритетів у роботі обласної влади. Ми спрямовуємо всі зусилля на будівництво та відновлення спортивних комплексів, облаштування спортмайданчиків, заохочення юних спортсменів. Такі олімпіади стали традиційними і пропагують здоровий спосіб життя, — вважає керівник області.

Від слів — до діла. На початку змагань на поле вийшли футбольні команди керівників області та районів. А перший гол у ворота суперників забив саме Олександр Ледида. За результатами двох таймів з рахунком 3:2 перемогу виборола команда обласних чиновників.

Під час змагань свою спортивну підготовку перевірили три сотні чиновників різних рівнів — від керівників області до спеціалістів районних управлінь. Свою “збірну” на змагання відрядив і Міжгірський район. До її складу ввійшли: голова райдержадміністрації Василь Щур, голова райради Іван Ярема, працівники райради та адміністрації: Володимир Голодняк, Іван Бобонич, Іван Шагур, Тетяна Горова, Євген Бундзяк, Вікторія Фулитка, Іван Добоні, Анатолій Маханець, Віктор Фунданич, Алла Вишневська. Окрема подяка районного спорткомітету, зокрема, людям, які допомогли у підготовці та організації проведення районного та обласного туру спартакіади — Володимиру Юртину та Людмилі Плитан.

Завдяки зайнятому третьому місцю Володимиром Голодняком та четвертому — Тетяною Горовою найкращих результатів вдалося досягти в шашках. Іван Шагур у настільному тенісі завоював бронзу, а Людмила Плитан — почесне четверте місце. Також непогано проявили себе й наші шахісти, зокрема Алла Вишневська потрапила до четвірки сильніших, а Анатолій Маханець став дев’ятим. А ось у футболі, де міжгірці традиційно входили до трійки сильніших, цього року не пощастило — з 22 заявлених команд наші футболісти стали лише 17.

Але в цілому виступ збірної Міжгірського району був вдалим. За результатами двох турів (наступний етап спартакіади відбудеться влітку в м. Хуст) буде визначено найсильнішу команду, яка захищатиме честь Закарпаття восени на Всеукраїнській спартакіаді держслужбовців. До речі, минулого року нею стала саме наша команда. Сподіваємось, що цьогоріч вона виступить не гірше.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...