• Головна
  • У Мукачеві комунальники здійснюють рейди вулицями злісних неплатників
14:20, 6 березня 2012 р.

У Мукачеві комунальники здійснюють рейди вулицями злісних неплатників

Продовжують зростати борги мукачівців перед комунальним підприємством Мукачівводоканал. Тому з метою попередження абонентів про заборгованість за спожиті послуги та можливі неприємні наслідки, які можуть чекати злісних неплатників, комунальники здійснили рейд окремими вулицями Мукачева.

Вулиця Окружна, будинок 16, квартира 14. Вже не вперше комунальники приходять за цією адресою. Причина частих візитів - чимала заборгованість власника квартири перед підприємством Мукачівводоканал, а якщо точніше 2657 грн. І цього разу двері не відчинили. За словами сусідів, які на камеру говорити відмовились, власниця оселі померла 3 роки тому, нові ж господарі не відчиняють нікому взагалі. Ця квартира лише перша в списку, куди мають намір потрапити контролери абонентського відділу Мукачівського водоканалу. За словами комунальників, у жителів вулиць Окружної та Петефі на цей час найбільша заборговність за спожиті послуги перед їх підприємством.

До слова, найбільшу суму боргу назбирав житель цього району - аж 19 тисяч гривень. Комунальники кажуть: варто встановити лічильники, які в рази можуть заощадити кошти. Для тих абонентів, які не мають можливості погасити борг відразу, водоканал обіцяє піти на певні поступки. Як не дивно, зауважують працівники водоканалу, найсвідоміші абоненти - пенсіонери. Після попередження про заборгованість комунальники залишають за собою право блокувати водопостачання до квартир та будинків боржників, а злісних неплатників таки змусять погасити накопичені борги. Втім, для того, щоб не доводити справу до суду та в один прекрасний день не залишитись без води в кранах, комунальники вже вкотре закликають громадян сплачувати за спожиті послуги та вчасно оформляти договори з водоканалом.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...