• Головна
  • Понад 216, 5 мільйонів гривень надійшло до бюджету Ужгорода за І квартал
11:18, 30 травня 2016 р.

Понад 216, 5 мільйонів гривень надійшло до бюджету Ужгорода за І квартал

Понад 216, 5 мільйонів гривень надійшло до бюджету Ужгорода за підсумками І кварталу цього року. Це – на чверть більше, ніж очікувалося, інформує Ужгородська міська рада. 

Приріст надходжень, у порівнянні з відповідним періодом 2015 року, склав майже 62,5 млн. грн. У першому кварталі 2016 р. дохідну частину бюджету у відсотковому відношенні за питомою вагою склали: трансферти - 42,5%; надходження загального фонду - 46,3%; надходження спеціального фонду - 11,1%, тоді, як у минулому році трансферти становили 50,5%, а доходи загального фонду 43,1%, спеціального – 6,4%. Позитивна тенденція зменшення обсягу трансфертів в складі доходів бюджету свідчить про ріст податкоспроможності міста, зазначила керівник фінансового управління Леся Гах.

Найвагомішим джерелом поступлень (58,3 %) у структурі загального фонду бюджету міста є податок на доходи фізичних осіб: за І квартал фактичні надходження становили 58,5 млн. грн. Також значну частину серед поступлень складали єдиний податок (15,4%) в сумі 15,5 млн. грн.; акцизний податок (12,7%) – 12,7 млн. грн.; плата за землю (8,6%) – 8,7 млн. грн. Такі обов’язкові платежі, як державне мито, плата за оренду комунального майна, адміністративні збори та податок на нерухоме майно становили лише 5% від загального обсягу надходжень загального фонду бюджету.

Члени виконкому взяли до відома звіт про виконання бюджету міста зі І квартал.

Як ми раніше повідомляли, 3 мільйони на ІТ-технології - ужгородська мерія створює нове комунальне підприємство.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бюджет Ужгорода
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...