• Головна
  • Куди звертатися переселенцям в Ужгороді: порядок реєстрації
20:45, 28 травня 2016 р.

Куди звертатися переселенцям в Ужгороді: порядок реєстрації

На наступне засідання виконавчого комітету ужгородської міської ради виноситься проект рішення "Про тимчасовий Порядок реєстрації місця перебування внутрішньо переміщених осіб".

"Для реєстрації місця перебування внутрішньо переміщена особа особисто або через законного представника подає заяву до відділу реєстрації місця проживання, - йдеться у документі.

Заява про реєстрацію місця перебування повинна містити таку інформацію:

прізвище, ім’я та по батькові заявника; громадянство;

дату та місце народження;

відомості про зареєстроване та фактичне місце проживання;

адресу, за якою з особою може здійснюватися офіційне листування або вручення їй офіційної кореспонденції, та контактний номер телефону.

Разом із заявою про реєстрацію внутрішньо переміщена особа пред’являє документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України, і довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

У разі подання заяви законним представником внутрішньо переміщеної особи додатково пред’являються документ, що посвідчує особу законного представника та підтверджує громадянство України, і документ, що підтверджує повноваження особи як законного представника.

Відділ реєстрації місця проживання у день звернення внутрішньо переміщеної особи: приймає заяву, перевіряє правильність написання та реєструє її в окремому журналі; перевіряє наявність документів, необхідних для здійснення реєстрації місця перебування; реєструє місце перебування шляхом проставляння печатки на звороті довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.

Заявнику може бути відмовлено у реєстрації місця перебування у разі неподання документів зазначених у цьому Порядку.

Як інформував 0312.ua, На Закарпатті не можуть заселити переселенців в порожні будинки (ВІДЕО)

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#переселенці #реєстрація
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...