• Головна
  • В Ужгороді воду не вимкнуть. Поки що...
16:30, 5 березня 2012 р.

В Ужгороді воду не вимкнуть. Поки що...

Інформація про те, що Ужгород може залишитися без води, прокоментував сьогодні директор КП «Водоканал» Юрій Омеляненко. Причина можливого відключення - борги підприємства перед ПАТ “Закарпаттяобленерго” за електроенергію, котрі накопичилися в результаті несплати абонентами водоканалу за водопостачання та водовідведення.

Ю. Омеляненко:«1 березня ми отримали попередження, що з 6 березня  буде зменшено навантаження на об'єкти. Спочатку від водопостачання будуть вимикатися адміністративні будівлі,а потім населення. Зараз ідуть переговори, я думаю, що на цей місяць ми питання вирішимо, складено графік платежів «Обленерго. Як буде далі – невідомо, бо є ряд причин у формуванні бюджету «Водоканалу», які від нас не залежать».

Серед таких причин, як сказав Ю.Омеляненко, зокрема, і суттєва заборгованість населення, яка серед ужгородців сьогодні складає 18,5 млн.грн.

Стосовно тарифу на воду, який з 1-го березня складає 6,78 грн., то, як пояснив керівник ужгородського «Водоканалу», підняття тарифу – цілком виправдане і залежить крім іншого і  від підвищення ціни на електроенергію. Новий тариф діє з 1 березня,  тобто  платити  по-новому  ужгородці почнуть вже з 1 квітня. Тариф зріс тільки для населення, для бюджетних установ  він, як і раніше складає 7,60 грн., для юридичних осіб – 9,76 грн. Розраховуватись за воду можна і за лічильником, і за нормою. В разі, якщо водопостачання доведеться припинити, для тих споживачів, хто не має лічильників, буде проведено перерозрахунок.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...