• Головна
  • У клубі художньої гімнастики «Закарпаття» займається 60 дітей
17:15, 3 березня 2012 р.

У клубі художньої гімнастики «Закарпаття» займається 60 дітей

У клубі художньої гімнастики «Закарпаття» займається більше 60 дітей різних вікових категорій. Дівчатка виконують вправи зі стрічкою, булавами, м’ячем, скакалкою. Вправні юні гімнастки імпровізують й у виступах без предметів.

Тренери готують вихованок до турнірів, що відбуваються в області та поза її межами. Команда ужгородських гімнасток представляє наш край на всеукраїнських та міжнародних змаганнях. За свій кошт їм вдається організувати виїзди, щоб розвивати свою майстерність. Для починаючих гімнасток дуже важливо брати участь у турнірах високого рівня, адже це неоціненний досвід. Цьогоріч наші спортсменки побували на турнірі в Угорщині. В Будапешті троє закарпатських дівчат Евеліна Путраш, Ольга Рогач та Марія Іванова вибороли перемогу у своїх категоріях. Срібло здобули Ольга Лявер та Катерина Лях.

Ужгородський гімнастичний клуб співпрацює з усіма районами Закарпаття, популяризує цей вид спорту у краї. Неодноразово були проведені змагання не тільки в Ужгороді, а й в Мукачеві. У планах клубу відродити художню гімнастику в Мукачеві й знову організувати спортивний турнір «Карпатія». Також у перспективі співпраця із перечинськими гімнастками, які виходять на непоганий рівень.

Сьогодні гімнастки готуються до змагань, що пройдуть у Львові та Чернівцях. Для того, аби впевнено крокувати вперед, клубу художньої гімнастики для тренувань потрібне більше приміщення з високими стелями. А поки спортсменкам доводиться займатися в орендованому шкільному спортзалі.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...