• Головна
  • У Мукачеві кадровиків вчили бізнес-прийомам
13:30, 3 березня 2012 р.

У Мукачеві кадровиків вчили бізнес-прийомам

Спеціалісти Мукачівського РЦЗ за участю представника консалтингової компанії ТзОВ «Територія бізнесу» провели семінар-тренінг для роботодавців на тему: «Мотивація та розвиток персоналу».

До участі у семінарі було запрошено керівників кадрових служб та спеціалістів з кадрової роботи підприємств району – партнерів служби зайнятості. Семінар проходив енергійно, цікаво, в постійному діалозі між представниками бізнесу та тренером.

Вся робота проходила у вигляді діалогу та нестандартних практичних завдань. По завершенню, відбувся обмін думками між учасниками та викладачем.

Заступник голови правління Великолучківського споживчого товариства Рубіш Іван Іванович відзначивважливість та корисність семінару, а кадрові інспектори ТДВ «Мукачівського Верстатозаводу» та СТОВ «Фермер» висловили сподівання і надію, що подальші семінари будуть більш практичнішими та прибавливішими до сучасних умов роботи трудового колективу та роботодавця. Керівники приватних підприємств Делеган Є. Ю. та Сутрик А.І. запевнили про бажання і надалі брати участь у семінарах-тренінгах для роботодавців з актуальних питань сьогодення, інформує Мукачівська РДА.

0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...