• Головна
  • Європейська ніч музеїв в Ужгороді почалася «Вечурками в старому селі»
12:20, 22 травня 2016 р.

Європейська ніч музеїв в Ужгороді почалася «Вечурками в старому селі»

Європейська ніч музеїв в Ужгороді 21 травня почалася «Вечурками в старому селі» на території Закарпатського музею народної архітектури та побуту.

В окремих хатках невеличкі фольклорні колективи зокрема й дитячі, співали, жартували, відтворювали народні традиції різних куточків Закарпаття.

Згодом почалася основна програма на великій сцені, але діяли й інші локації, наприклад, на подвір'ї одного з будиночків співали, танцювали і відтворювали традиційні вечірні посиденьки з музиками в угорському селі.

Представили й автентичні костюми основних національностей, які здавна проживають на Закарпатті, у корчмі та біля неї пропонували всілякі смаколики. 
Було дуже багато відвідувачів, зокрема, й гостей нашого краю, особливо багато діток.

Європейська ніч музеїв в Ужгороді почалася «Вечурками в старому селі», фото-1

Ближче до ночі почали діяти інші локації в рамках Європейської ночі музеїв – кафе-музей "Під замком", обласний краєзнавчий музей ім. Т. Легоцького в Ужгородському замку, Закарпатський обласний художній музей ім. Й. Бокшая та "Галерея Ілько".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вечорниці #старе село
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...