• Головна
  • Від мрії до реальності: Мирослав Гісем розповів про секрети свого успіху
Новини компаній
14:50, 20 травня 2016 р.

Від мрії до реальності: Мирослав Гісем розповів про секрети свого успіху

Новини компаній

20 травня в Україні відзначають День банківського працівника. З нагоди професійного свята ми поспілкувалися Головою правління ПАТ «КОМІНВЕСТБАНК», Мирославом Гісемом.

- Мирославе Володимировичу, вже більше 20 років Ви працюєте у банківській сфері. Що для Вас означає цей символічний день?

- Коли я починав свою трудову діяльність у 1994 році банки не користувалися популярністю серед населення. Більше того, з резонансним зникненням вкладів і заощаджень населення у радянському Ощадбанку, довіра до них зменшилась в рази.

З поступовим збільшенням довіри населення до фінансових установ, економічним та соціальним розвитком держави,банківська система в Україні починає стрімко розвиватися і отримує заслужене визнання – у 2004 році з'являється День банківського працівника. Для мене особисто це символічний переломний момент, коли банки зайняли чільне місце в українському суспільстві.

- Відомо, що Ваша банківська діяльність безпосередньо пов'язана з єдиним закарпатським КОМІНВЕСТБАНКОМ. Як переживала фінустанова ці складні часи та у чому секрет її успіху?

- Все починалося декількох працівників та пару кабінетів. У нас була мрія і бажання працювати. Банк – ровесник держави. І з її формуванням, з розвитком бізнесу зростав і він. Спочатку були одні потреби та вимоги, однак з часом кількість та об'єм банківських операцій, складність завдань та можливості банку значно зросли.Ми завжди намагалися діяти на випередження подій, долаючи при цьому нелегкі випробування та виклики.
На сьогодні активи КОМІНВЕСТБАНКУ становлять більше ніж 1,1 млрд. грн., його відділення представлені у кожному районі Закарпатської області. Крім того, мережа банку активно функціонує і за межами Закарпаття, в Києві, Львові Одесі та Дніпрі.

Основа нашого успіху – це цілеспрямована та сумлінна праця, уміння цінувати та співпрацювати з кожним клієнтом.

Серед наших клієнтів - великі і малі підприємства області, які зростали разом з нами. На наших очах приватні підприємці перетворювалися у великі компанії, виходили на нові рівні та динамічно розвивалися.
ПАТ «КОМІНВЕСТБАНК» займається фінансуванням та обслуговуванням малого та середнього бізнесу всіх напрямків діяльності, підтримуючи підприємства та підприємців Закарпатської області.

Основним завданням ми бачимо залучення інвестицій до нашого краю, створення робочих місць, відновлення економіки та розбудову рідного Закарпаття.
Без клієнтів - немає банку, ми вдячні кожному за довіру та сподіваємося на подальшу взаємовигідну співпрацю!

- До речі, піднімаючись до Вашого кабінету важко не помітити як багато молоді серед працівників фінустанови. Це елемент кадрової політики банку?

- Так, Ви праві. Середній вік працюючих банку - 35 років (!). Окрім того, в установі зберігається гендерна рівність – кількість чоловіків і жінок майже однакова.
Молодь – наша рушійна сила. Щоб бути в тренді треба слідкувати за новинками, відстежувати тенденції, постійно працювати над самовдосконаленням і проявляти ініціативу. Саме ці якості, у більшій мірі, притаманні молодим людям.
Ми намагаємося шукати і «вирощувати» спеціалістів ще у вузі. Банк на постійній основі співпрацює з УжНУ: беремо студентів на практику, проводимо спільні заходи, покращуємо матеріальну базу вузу, кожного року набираємо випускників на роботу.

- Відомо, що банк часто приймає активну участь у соціальному «житті» краю. Намагаєтесь допомогти усім, хто звертається?

- КОМІНВЕСТБАНК – єдиний регіональний банк на Закарпатті. Наші двері завжди відчинені – активно долучаємося до проектів, що реалізуються в області, беремо участь у благодійних акціях, організації заходів, підтримці талановитої молоді, намагаємося в міру можливості допомогти кожному хто звертається.
Серед пріоритетів звісно діти і молодь: проведення фестивалів, конкурсів, підтримка спортивних заходів.
Я вважаю, що розвиток нашого краю залежить від кожного з нас, від наших вчинків, наших слів та відношення один до одного.

- Економічні спеціальності, в т.ч. і банківська справа дуже популярні як у Закарпатті, так і загалом по Україні. Що можете порадити молодим спеціалістам? 

- Вчіть мови! Самовдосконалюйтесь і постійно працюйте над собою. Обов'язково ставте перед собою амбітні цілі та впевнено крокуйте до них.

- І насамкінець, що Ви хотіли б побажати своїм працівникам та колегами до Дня банківського працівника?

- З нагоди професійного свята бажаю усім міцного здоров'я, щастя, родинного благополуччя і затишку, невичерпної життєвої енергії та оптимізму.
Нехай Ваш професіоналізм та віддана праця стануть запорукою нових вагомих звершень, успіхів та перемог!

Дякуємо за розмову та приєднуємося до вітань!
Спілкувався Віталій Русин

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#комінвестбанк ужгород #мирослав гісем
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...