• Головна
  • Де в Ужгороді щось роблять комунальники ?
16:50, 21 квітня 2016 р.

Де в Ужгороді щось роблять комунальники ?

Комунальні служби і підрядники в Ужгороді сьогодні проводили наступні роботи: 
– КШЕП відновлює покриття після земляних робіт на вулицях Університетській, Заньковецької, Гойди;
– вночі виїздили дві поливо-мийні машини, зокрема, на вулиці Собранецьку, Митну, Шумну, Загорську, Гагаріна, Грушевського, Легоцького, Минайську, Швабську;
– "АВЕ-Ужгород" продовжувало ліквідацію стихіних сімттєзвалищ на Бестужева та Достоєвського;
– "УжАгромікс" досаджували квіти на площі Народній, поливали раніше висаджені по всьому місту, викошували Студентську набережну і зелені зони біля автобусного та залізничного вокзалів на площі Кирпи;
– "Закарпателектробуд" прокладає новий кабель вуличного освітлення на вулицях Божук та Гленца.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
ТОП новини
Частина Ужгорода тимчасово залишилася без водопостачання через аварійні роботи
На площі Корятовича в Ужгороді безпритульні собаки напали на перехожу: містяни заговорили про муніципальний притулок (ФОТО)
Збитки Ужгородського водоканалу сягнули 224,7 млн грн через заморожені тарифи: ситуацію розглянули на сесії міськради
60 діб під вартою без права внесення застави: суд обрав запобіжний захід посадовій особі Ужгородського РТЦК та СП
Оголошення