![](https://s.0312.ua/section/logo/upload/pers/36/logo.png?20240727)
Влада і люди
10:35, 21 квітня 2016 р.
Які об’єкти в Ужгороді дозволили приватизувати?
Влада і люди
Сьогодні на сесії депутати ужгородської міської ради нарешті прийняли програму приватизації об’єктів комунальної власності м. Ужгорода на 2016-2017 роки, проте з численними змінами.
Не були проголосовані ті об’єкти, що не підлягають приватизації через аукціон.
Таким чином, в Ужгороді поки-що можуть бути приватизовані тільки декілька будівель колишніх котелень, зокрема на вулицях Гранітній, Українській, Загорській, Одеській, ЦТП на Гулака Артемовського.
Також депутати дозволили приватизувати приміщення ужгородським художникам, у яких десятиліттями знаходилися їхні майстерні. Але також не всім. Майстерні зможуть викупити художники Усик (Київська набережна), Кузьма (Минайська), Думинець (Минайська), скульптор Корж (Собранецька). Художникам Ковачу (Крилова) та Ерфану (Висока) у викупі відмовлено.
0312.ua інформував, Які об’єкти в Ужгороді підуть з молотка?
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
09:00
25 липня
Lights&Dreams: В Ужгороді з'явився ще один казковий замок
Новини компаній
11:00
24 липня
18:50
23 липня
ТОП новини
Оголошення
live comments feed...