Ужгородський "Водоканал" підвищує тариф на воду до 16,4 гривень за кубик

Комунальне підприємство «Виробниче управління водопровідно – каналізаційного господарства міста Ужгорода» доводить до відома споживачів інформацію, щодо змін тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення у плановому періоді.

"Діючі тарифи на водопостачання і водовідведення встановлені постановою НКРЕКП №888 від 26.03.2015 року і з того часу не переглядалися. Зростання ціни ресурсу по основних складових собівартості послуг підприємства з того часу призвело до того, що тільки за рахунок цього фактору середньомісячна нестача коштів складає 1422,45 тис. грн", - повідомляють 0312.ua  в адміністрації КП "Водоканал м.Ужгорода".

КП «Водоканал м. Ужгорода» обрахувало економічно обґрунтовані витрати на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення. В результаті очікувана вартість надання одиниці послуг з централізованого водопостачання становить - 11,18 грн./м³ з ПДВ, водовідведення - 5,21 грн./м³ з ПДВ.

Разом за водопостачання і водовідведення ужгородський "Водоканал" хоче встановити тариф у сумі 16.39 грн. за куб. м.

"КП "Водоканал м.Ужгорода" підготувало матеріали та розрахунки планових витрат на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення та подало їх на розгляд до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг", - зазначає директор КП "Водоканал м.Ужгорода" С. Карташов.

Діючий тариф на водопостачання+водовідведення в Ужгороді становить 12.6 грн за куб. м.

Це вже не перше підняття тарифів в соціальній сфері Ужгорода. Як інформував 0312.ua, Маршрутки в Ужгороді -  4 гривні з 14 березня, а З 1 травня в Ужгороді подорожчає тариф на вивіз сміття.

Тим часом, Адміністрація КП "Водоканалу" м.Ужгорода не може нічого вдіяти з падінням сайту підприємства. Він не працює останні кілька годин. Не виключено, що підприємство не було готове до такої реакції мешканців. 

 

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
2664 перегляди в червні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі