![](https://s.0312.ua/section/logo/upload/pers/36/logo.png?20240727)
15:01, 21 лютого 2012 р.
За крадіжку на вокзалі заарештували двох закарпатців
До чергової частини лінійного відділу на станції Королево з заявою звернулася 22-річна мешканка Закарпатської області.
Дівчина розповіла про те, що на вокзалі станції виявила відсутність мобільного телефону «NOKIA-7210».
Під час проведення заходів працівниками транспортної міліції затримали 36-річного мешканця Закарпатської області, у якого при проведенні поверхневого огляді вилучили мобільний телефон, який належав дівчині, - повідомили в УМВС України на Львівській залізниці.
Також до чергової частини лінійного відділу на станції Мукачево з заявою звернулася 47-річна місцева мешканка про те, що під час посадки в пасажирський поїзд сполученням Мукачево–Львів у її дочки, 18-річної студентки, викрали сумку з грошима в сумі 900 гривень, електронну книжку фірми «NOOK», косметичку та парфуми.
Загальна сума збитків складає 3 тисячі гривень. Під час проведених заходів інспектором патрульної служби міліції виявили безробітну 33-річну мешканку Закарпатської області, у якої виявили крадені речі.
Нині проводиться перевірка за статтею 185 Кримінального кодексу України «Крадіжка».
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
09:00
25 липня
Lights&Dreams: В Ужгороді з'явився ще один казковий замок
Новини компаній
11:00
24 липня
18:50
23 липня
ТОП новини
Оголошення
10:50, 19 липня
3
09:52, 19 липня
84
07:29, 17 липня
live comments feed...