• Головна
  • В Ужгороді грабіжник спокусився на золото
13:20, 12 квітня 2016 р.

В Ужгороді грабіжник спокусився на золото

Днями ужгородська поліція спіймала крадія, який поцупив мобільний телефон та золотий ланцюжок.

Зловмисником виявився 25-річний ужгородець, раніше судимий за крадіжки. Тепер горе-крадій чекає на вирок суду, - повідомляє ГУ НП Закарпаття.

Нагадаємо, в Ужгороді крадуть камери відеонагляду.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#крадіжка #Ужгород
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
ТОП новини
Частина Ужгорода тимчасово залишилася без водопостачання через аварійні роботи
На площі Корятовича в Ужгороді безпритульні собаки напали на перехожу: містяни заговорили про муніципальний притулок (ФОТО)
Збитки Ужгородського водоканалу сягнули 224,7 млн грн через заморожені тарифи: ситуацію розглянули на сесії міськради
60 діб під вартою без права внесення застави: суд обрав запобіжний захід посадовій особі Ужгородського РТЦК та СП
Оголошення