
11:10, 10 квітня 2016 р.
В ужгородському гуртожитку №4 пограбували студентку
До правоохоронців звернулася студентка УжНУ 1996 року народження з повідомленням про те, що з 16 по 19 годину з кімнати за її місцем проживання в гуртожитку № 4, через пошкодження дверей, викрали два ноутбуки та роутер.
Сума збитку становить 8 тисяч гривень. Про це 0312.ua повідомляють в ГУНП в Закарпатській області.
Як повідомлялося раніше, В ужгородської студентки вкрали брендову сумочку.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
11:50, 2 червня
15:22, 29 травня
08:55, 9 червня
00:22, 4 червня
118