Віктор Русин: За рік на Закарпатті скоюється 6-6,5 тисяч злочинів, з них біля 35% залишаються нерозкритими

Сьогодні, 16 лютого, у Мукачево прибуло керівництво УМВС України в Закарпатській області, зокрема, генерал-майор міліції Віктор Русин. Головною метою приїзду керівництва міліції було проведення особистого прийому громадян в приміщенні Мукачівського міськвідділу.

Нам вдалося поспілкуватися з Віктором Павловичем, та взяти від нього ексклюзивний коментар.

Генерал-майор міліції на загальні запитання про рівень злочинності та боротьбу з нею зауважив: “Міліція Закарпаття ефективно бореться зі злочинністю, робить все для того щоб забезпечити належну охорону громадян, розкриття злочинів, бореться з організованою злочинністю,  економічними злочинами,  незаконним обігом наркотиків і, в загальному, область має досить високий показник ефективності боротьби зі злочинністю.

Як відомо, на Мукачівщині за останній час стали частими втікання дітей з малозабезпечених сімей та з шкіл-інтернатів. Правоохоронні органи намагаються вчасно реагувати на ці проблеми, роблять все, щоб забезпечити повернення дітей до батьків, запобігти втечам, а також оформити безпритульних дітей в школи-інтернати”.

Також Віктор Павлович звернув увагу на високий показник злочинності з незаконним обігом наркотиків, зокрема в Мукачівському районі. “В ході операцій проти незаконного обігу наркотиків органи міліції проводять арешти, борються з вживанням наркотиків, забезпечують постановку наркозалежних осіб на облік” – зауважив Віктор Павлович.

Про підсумування рівня злочинності Закарпатської області за 2011 рік начальник УМВС України узагальнив: “В середньому, за рік в області скоюється 6-6,5 тисяч злочинів, з них біля 35% залишаються нерозкритими. Серед них кражі, вбивства, розбійні напади, боротьба зі злочинними угрупуваннями. Проте це досить великий показник боротьби зі злочинністю по Україні”.

Загалом, генерал-майор схвально відгукнувся про роботу Мукачівського міськвідділу міліції.

karpatnews.in.ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
4 перегляди у квітні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі