11:00
Вчора
Траву на закріплених за підприємствами територіях потрібно своєчасно та систематично косити. Про це наголошувалося напередодні на нараді з представниками комунальних служб міста та ЖРЕРів, яку провів заступник міського голови Ужгорода Олександр Габор. Роботи, як повідомлялося, вже почалися, косили на площах Дружби народів, Богдана Хмельницького, проспекті Свободи.
Розпочнуть і перевірку систем у міських фонтанах, щоб підготувати їх до роботи у літній період. Уже найближчим часом фонтани будуть радувати око ужгородців та гостей міста, яких чекають до масового цвітіння сакур.