11:00
Вчора
Повідомляємо, що бригадою дільниці водопровідної мережі, проводитимуться аварійно-ремонтні роботи на водогоні діаметром 500 мм, в районі стику вулиць Минайської та Грушевського (на «кругу»). У зв’язку з цим, автомобільний рух на місці проведення робіт буде ускладнено. Тож, прохання до автоводіїв, бути уважними проїжджаючи повз загороджувальні знаки, аби уникнути виникнення аварійних ситуацій.
Також, на протязі проведення робіт, у випадку, якщо без цього буде неможливим проведення робіт по усуненню аварії, можливі перебої із водопостачанням району, що обслуговується водозабором «Минай».
Приносимо вибачення за тимчасові незручності.
Аміністрація КП "Водоканал м.Ужгорода"