11:00
Вчора
28.03.2016 року о 22:10 до ОКЦ УДСНС надійшло повідомлення про госпіталізацію ужгородської сім’ї з трьох осіб (матері та двох дітей) з діагнозом отруєння. Причини останнього встановлюються.
26-річна мати госпіталізована в приймальне відділення Центральної міської клінічної лікарні м. Ужгород. А її неповнолітні діти віком чотирьох та шести років госпіталізовані в реанімаційне відділення міської дитячої клінічної лікарні м. Ужгород.
"Стан госпіталізованих важкий", - повідомили 0312.ua в ДСНС Закарпаття.
Як інформував 0312.ua, Двоє мешканців Ужгорода стали жертвами отруєння чадним газом