Мукачівська православна єпархія вводить централізацію

Наприкінці минулого тижня відбулась Рада молодіжних лідерів та колегія Відділу у справах сім’ї та молоді Мукачівської єпархії.

Серед питань, винесених на розгляд молодіжної Ради, були: формат проведення наступних брейн-рингів, участь молоді у майбутньому сайті “Під Церковним куполом”, проведенні спільних акцій, зокрема Зліту православної молоді, літнього палаточного міжбратського табору, а також здачі крові для онкохворих дітей області.

За результататами Колегії були прийняті рішення по сприянню в реалізації прийнятих молодіжною Радою проектів. Архієпископ Феодор благословив кожному єпархіальному братству на Пасхальні свята відвідати місцеві лікарні, а також повідомив про централізацію діяльності та нові правила реєстрації молодіжних братств. Також відтепер голови районних відділень та голови братств розпорядженням Архієрея зобов’язані подавати на його ім’я щоквартальні звіти. Колегія, як завжди, розглянула ряд проблемних питань, кожне з яких буде вирішене в індивідуальному порядку до початку Великого посту, повідомили з відділу у справах сім’ї та молоді Мукачівської Православної єпархії.

Час Закарпаття
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
2 перегляди у квітні
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі