• Головна
  • Ужгородські футболісти перемогли вірменів 2:0
11:15, 13 лютого 2012 р.

Ужгородські футболісти перемогли вірменів 2:0

Футбольна команда «Говерла-Закарпаття» з Ужгорода перемогла «Ширак» із Гюмрі, Вірменія із рахунком 2:0.

Другий спаринг «Говерла-Закарпаття» в Анталії зіграла з вірменським «Шираком». Якщо перший тайм  поєдинку пройшов без голів. То в другій половині зустрічі ужгородці двічі змусили вірменських футболістів розпочинати гру з центра поля.

На 70-й хвилині дует нападників Вітер-Джакобія результативно завершили атаку нашої команди. Вітер відмінною передачею вивів на рандеву з голкіпером Джакобію, який вже не лишив жодного шансу для стража воріт «Ширака». Наприкінці зустрічі Джакобія зумів подвоїти рахунок у грі. Грузинський форвард «Говерли» вдало замкнув флангову подачу Комарницького, - повідомили в Інформаційному відділі ФК «Говерла-Закарпаття».

Склади команди:

1 тайм: Надь – Щедраков, Свідерський, Сагайдак, Гібалюк – Ситник, Трішовіч, Нудний, Райчевіч, Муховиков – Косирін.

2 тайм: Бабенко – Мелікян, Єлісєєв, Свідерський, Комарницький – Като, Свиридов, Печонкін, Трухін – Джакобія, Вітер.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію