11:00
Вчора
Цієї ночі Ужгородом їздили дві поливально-мийні машини. Зокрема, працювали на проспекті Свободи, вул. Л. Толстого, площі Дружби народів, Собранецькій і Митній.
У ніч на середу комунальне підприємство КШЕП планує мити вулиці Минайську, Грушевського, Легоцького. Робота з миття вулиць міста буде налагоджена системно, - повідомляє прес-служба міської ради.
Нагадаємо, вчора комунальники розпочали аварійно-ремонтні роботи на Театральній площі.