• Головна
  • Минулоріч ПАТ «Закарпатгаз» інвестувало в газові мережі майже 19 мільйонів гривень
13:00, 18 березня 2016 р.

Минулоріч ПАТ «Закарпатгаз» інвестувало в газові мережі майже 19 мільйонів гривень

В 2015 році ПАТ «Закарпатгаз» інвестувало в розвиток газорозподільних мереж регіону 18.8 мільйонів гривень. Незважаючи на вкрай важке фінансове становище впродовж звітного року, підприємству вдалося забезпечити стабільну та безаварійну доставку газу споживачам, своєчасно розпочати опалювальний період та зробити певні кроки з підвищення якості надаваних послуг.

У році, що минув, ПАТ «Закарпатгаз» спрямувало 4,3 мільйона гривень на заміну майже 10 кілометрів аварійних газопроводів, виконані роботи з модернізації та заміни 15 ШРП на суму 2,5 мільйона гривень. На безкоштовне облаштування лічильниками газу осель споживачів компанією витрачено 2,95 мільйона гривень, за рахунок яких впродовж минулого року встановлено понад 1,4 тисячі лічильників газу та придбано 1,1 тисячі лічильників газу, що будуть встановлені клієнтам компанії у поточному році. Фахівцями служби електрохімічного захисту газопроводів проведено комплексне приладове обстеження 2,9 тисячі кілометрів газорозподільних мереж, що на 1,1 тисячі кілометрів більше, ніж було проведено у 2014 році. Зроблено заміну перетворювачів катодного захисту і анодних заземлювачів на 17 об’єктах електрохімзахисту на суму 1,2 мільйона гривень.

 «В 2015 році Товариством запроваджена Центральна диспетчерська аварійної служби (АДС) «104». Це дозволило підвищити оперативність аварійних служб при локалізації аварій на об’єктах систем газопостачання і виконанні аварійних ремонтних робіт», - повідомив перший заступник голови правління-головний інженер ПАТ «Закарпатгаз» Андрій Горват.

 Чималий обсяг робіт проведений з метою створення електронного паспорту газопроводів та споруд на них. Це довгостроковий план розвитку, що в майбутньому дозволить значно зменшити «паперову» частину роботи технічним працівникам та забезпечить якісне й ефективне виконання регламентних робіт на газопроводах та спорудах на них.

Станом на березень 2016 року Товариством експлуатується 7,3 тисячі кілометрів розподільних газових мереж, 345 газорегуляторних пунктів, 709 шкафних газорегуляторних установок та 91,4 тисячі комбінованих будинкових регуляторів тиску газу. ПАТ «Закарпатгаз» обслуговує 270,8 тисячі будинків та квартир споживачів області, в яких встановлено 689,9 тисячі одиниць побутового газового обладнання та 265,8 тисячі побутових газових лічильників.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Закарпатгаз #інвестиції
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...