11:00
Вчора
У зв’язку з проведенням, бригадою дільниці водопровідної мережі КП «Водоканал м. Ужгорода», аварійно-ремонтних робіт, на водопровідній лінії, в районі будинків №15-17 по вулиці Заньковецької – буде тимчасово, на період проведення робіт, припинено водопостачання будинків за №11, 13, 15 та 17 цієї вулиці.
Водопостачання буде відновлено одразу ж після завершення робіт, що очікується не пізніше ніж до обіду, - повідомляє КП "Водоканал".
Приносимо вибачення за тимчасові незручності.