
13:21, 3 лютого 2012 р.
Аби в Ужгороді не замерзли школи, до комунальників пішли рятувальники
Сьогодні, 3 лютого, аби не виникло НС у системах опалення шкіл та садочків в Ужгороді, рятувальники доставлятимуть до котелень воду.
За допомогою спеціальної техніки, яка знаходиться на озброєнні Ужгородського районного відділу МНС, рятувальники спільно з працівниками КП «Уж-Енергія» здійснюють підвезення води для резервуарів теплопостачання котелень трьох дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів, – інформують із управління МНС України в Закарпатській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
22:30, 23 червня
15:08, 22 червня
00:04, 18 червня
113