• Головна
  • Куди зникла ужгородська "Говерла"?
Футбол
12:05, 26 лютого 2016 р.

Куди зникла ужгородська "Говерла"?

Футбол

Всього-на-всього трохи більше двох тижнів залишилось до старту "Говерли" у весняній стадії УПЛ, а про клуб ні сном, ні духом. Куди ж зник ужгородський клуб?

Остання інформація, яка стосується ужгородців, датована 20 лютого про те, що команда все-таки їде на турецькі збори. Подейкують, що до умовних "старожилів" команди додалось багато новачків, яких "Говерла", попри заборони ФІФА та ФФУ, збирається заявити до участі у чемпіонаті. Решта - тиша. Інші українські клуби надають бодай якусь інформацію стосовно зборів, трансферної політити. Навіть комунікабельний Грозний мовчить. З чим це пов'язано? Для всіх це таємниця.

Жаль тільки ту невелику аудиторію вболівальників ужгородського клубу, до яких команда повернулась не тим місцем. Після цього, слова Грозного про те, що їх неналежно підтримують і ходять тільки на матчі з грандами - фарс.

Чекаємо початку чемпіонату. Чекаємо відповідей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Говерла #Ужгород #футбол #збори
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
ТОП новини
СБУ спільно з правоохоронцями Чехії викрила на Закарпатті кол-центр, який обкрадав громадян ЄС (ВІДЕО)
Афера з нерухомістю на понад 14 млн грн: поліція Ужгородщини повідомила про підозру двом зловмисникам, які ошукали закарпатку
СБУ викрила агентурну мережу воєнної розвідки Угорщини, яка шпигувала проти нашої держави (ВІДЕО)
Закарпатські поліцейські вилучили у фігуранта злочину велику кількість російської символіки та предмети історичної цінності
Оголошення
live comments feed...