Спорт
14:55, 25 лютого 2016 р.

Збірна Закарпатття взяла участь у чемпіонаті України з легкої атлетики

Спорт

22-24 лютого 2016 року у Запоріжжі збірна Закарпатської області брала участь у чемпіонаті України з легкої атлетики серед спортсменів-інвалідів з ураженням опорно-рухового апарату, вадами зору та вадами розумового та фізичного розвитку.

Команду Закарпаття представляли вихованці тренера Балоги Дьордь Михайловича. Найбільш вдало виступив Барна Михайло: у забігу на 60м став першим і виконав спортивний норматив кандидата в Майстри спорту; у забігу на 200м виборов срібну медаль.

Онисько Михайло завоював срібну нагороду Чемпіонату України у штовханні ядра. Дудаш Олександр став бронзовим призером чемпіонату України у штовханні ядра. Товт Іштван опинився на четвертій позиції у штовханні ядра. Ковач Ерік здобув 4 місце у забігу на 60м.

На фото срібний та бронзовий призери чемпіонату України у штовханні ядра Онисько Михайло та Дудаш Олександр.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію