Саакашвілі: «У нас беспредел в стране, правительство давно уже скончалось, умерло. Просто ему об этом никто не сказал»

Сьогодні, 24 лютого, у великій залі Ректорату УжНУ, відбувся антикорупційний форум «Рух очищення», за участі колишнього президента Грузії, а нині губернатора Одеси – Михаїла Саакашвілі.

IMG_8791

Форум розпочався з урочистого виконання гімну України, який, на диво чисельної аудиторії, виконувала Народна артистка України – Руслана.

Після цього співачка вдалась до емоційного спітчу, у якому закликала увесь народ триматись разом та відродити славетну Україну.

«Я приїхала просто підтвердити слова: я буду активно брати у цьому участь . Це не лише боротьба з корупцією – це свідчить про те, що є активні люди, які можуть взяти в руки країну. Кожен з нас може краще керувати країною, аніж ці, що зараз це роблять. Я, може, різко та категорично говорю, але, коли побачиш стільки біди…», - розпочинає співачка.

IMG_8643

«Я не можу дивитись на теперішнього генпрокурора. Ну не файний він, не пасує йому це. Рух робиться й для того, аби зняти його з посади», - продовжує Руслана.

«Якби ви бачили тих хлопів, що були на Майдані, у них такий стержень всередині, вони ні на секунду не засумнівалися б, що робити з країною. Швидко відтяли б тим руки», - говорить співачка про Небесну сотню.

IMG_8656

«Наша мета – це не шоу, це – біль і кров нашої країни».

«Ви – люди, які носять у серці Україну – «сокотіться»! Нині Руслана у Закарпатті. Совпадениє? Не думаву», - завершує співачка.

Далі до слова запросили голову Одеської митниці Юлію Марушевську, яка зазначила, що одеська митниця є одною з найкорумпованіших в Україні, однак Закарпатська від неї сильно не відстає.

Саакашвілі: «У нас беспредел в стране, правительство давно уже скончалось, умерло. Просто ему об этом никто не сказал», фото-1

І на завершення форуму люди отримали те, за чим прийшли. На сцену вийшов Михаїл Саакашвілі, який був щедрим на слова, та не цурався образних порівнянь (мовою оригіналу – прим. ред.):

«Судьба всей Европы решается в Украине, судьба всех маленьких стран решается в Украине, судьба Украины решается в Украине».

«Украинская Рада вообще «уникальная»: у них есть время сдавать осенний зачет, у них есть время двоешников лелеять. Может, им ещё и репетитора нанять?»

IMG_8759

«У нас беспредел в стране, правительство давно уже скончалось, умерло. Просто ему об этом никто не сказал».

«Украина – это богатое историческое наследие. В Украине есть всё, кроме мозгов у правительства».

«У меня гораздо выше амбиции, чем быть премьер-министром Украины. У Украины всё есть, а она одна из самых бедных в Европе – это нечесно».

«Если 15 лет будет это правительство, то мы вернёмся к состоянию государства 2013 года – год правительства Януковича».

Насамкінець, всі небайдужі змогли поставити будь-яке питання Михаїлу Саакашвілі.

Саакашвілі: «У нас беспредел в стране, правительство давно уже скончалось, умерло. Просто ему об этом никто не сказал», фото-2 Саакашвілі: «У нас беспредел в стране, правительство давно уже скончалось, умерло. Просто ему об этом никто не сказал», фото-3 Саакашвілі: «У нас беспредел в стране, правительство давно уже скончалось, умерло. Просто ему об этом никто не сказал», фото-4 Саакашвілі: «У нас беспредел в стране, правительство давно уже скончалось, умерло. Просто ему об этом никто не сказал», фото-5 Саакашвілі: «У нас беспредел в стране, правительство давно уже скончалось, умерло. Просто ему об этом никто не сказал», фото-6 Саакашвілі: «У нас беспредел в стране, правительство давно уже скончалось, умерло. Просто ему об этом никто не сказал», фото-7 Саакашвілі: «У нас беспредел в стране, правительство давно уже скончалось, умерло. Просто ему об этом никто не сказал», фото-8 Саакашвілі: «У нас беспредел в стране, правительство давно уже скончалось, умерло. Просто ему об этом никто не сказал», фото-9 Саакашвілі: «У нас беспредел в стране, правительство давно уже скончалось, умерло. Просто ему об этом никто не сказал», фото-10

 

 

Саакашвілі форум корупція Ужгород
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
473 перегляди в листопаді
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі