
Влада
14:55, 23 лютого 2016 р.
Ужгородська мерія хоче розміщувати гроші міста на депозитах
Влада
Мер Ужгорода Богдан Андріїв своїм розпорядженням затвердив склад конкурсної комісії з розміщення тимчасово вільних коштів бюджету міста на вкладних (депозитних) рахунках у банках.
До комісії, окрім міського голови, увійшли начальник фінансового управління Леся Гах, голова постійної комісії з питань соціально-економічного розвитку бюджету, фінансів та оподаткування Василь Гомонай та інші керівники структурних підрозділів міськвиконкому.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
ТОП новини
Оголошення
10:33, 11 червня
1
10:34, 11 червня
14
10:04, 18 червня