• Головна
  • На легалізованих працівниках Закарпаття заробило близько мільйона
11:20, 31 січня 2012 р.

На легалізованих працівниках Закарпаття заробило близько мільйона

У минулому році на Закарпатті було легалізовано працю 5,4 тисячі найманих осіб, в  результаті чого  місцеві бюджети додатково отримали 930 тис. грн. податку на доходи фізичних осіб,- повідомляє ДПА в Закарпатській області.

З метою забезпечення дотримання суб’єктами господарювання вимог чинного законодавства під час виплати заробітної плати податкові органи області проводять заходи щодо виявлення найманих працівників, праця яких використовується без належного документального оформлення.

Триває й робота із залучення до державної реєстрації громадян, які систематично займаються господарською діяльністю, проводяться перевірки своєчасності та повноти утримання та перерахування податку на доходи фізичних осіб у відповідні бюджети.

Але розуміючи, що контрольно-перевірочними заходами проблему вирішити неможливо,  податківці роблять акцент на роз’яснювальній роботі серед роботодавців та громадян,  наголошуючи на безумовному дотриманні трудового законодавства та ризиках нелегального працевлаштування.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...