
12:00, 8 лютого 2016 р.
В Ужгороді біля "Ери" аварійний світлофор
Про несправність світлофора повідомляють обурені ужгородці в соціальній мережі Фейсбук.
"Згадуючи про силу фейсбука, хочу попросити — вимкніть світлофор на перехресті біля Ери, поки не відремонтуєте червоний сигнал. Вимкніть, щоб не було біди!", - пише ужгородка у соціальній мережі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
ТОП новини
Оголошення
08:55, 9 червня
10:34, 11 червня
9
13:45, 17 червня
23
10:34, 11 червня
9
10:33, 11 червня
1