
Голос міста
14:50, 3 лютого 2016 р.
Викладачі ужгородських ПТУ скаржаться, що не отримують зарплату
Голос міста
За словами ужгородців, які працюють у профтехучилищах, вони не можуть дочекатися заробітної плати за січень.
"Хто знає? Коли викладачам та учням профтехучилищ Ужгорода виплатять зарплату та стипендію?????????? Це вже не смішно!", - пишуть вони у мережі Фейсбук.
Як повідомляв 0312.ua, ужгородські ПТУ та коледжі закриті на карантин до 15 лютого.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
ТОП новини
Оголошення
12:14, 19 червня
12:30, Сьогодні
5
13:45, 17 червня
12
11:57, 18 червня
3
10:43, 14 червня
51