• Головна
  • Видали книжку про закарпатську прокуратуру
12:00, 24 січня 2012 р.

Видали книжку про закарпатську прокуратуру

«НА ПЕРЕЛОМАХ. Прокуратура Закарпаття: історія і сьогодення". Так називається книга , яка вийшла в світ наприкінці 2011 року.

У ній вперше на базі архівних матеріалів, законодавчих актів, розпорядчих документів і спогадів прокурорів досліджується робота в Закарпатті такого специфічного державного органу, як прокуратура.

До цього часу про історію діяльності прокуратури Закарпаття не було жодних спеціальних досліджень. Автор видання - колишній старший помічник прокурора Закарпатської області, старший радник юстиції Іван Тегза.

Книга «НА ПЕРЕЛОМАХ. Прокуратура Закарпаття: історія і сьогодення» вийшла в рік професійного ювілею – 20-річчя органів прокуратури незалежної України. У ній розповідається про основні віхи створення, найважливіші етапи становлення і розвитку цієї важливої державної правової інституції, про багатьох людей, які стояли біля її витоків, які очолювали прокуратуру краю або працювали свого часу в її структурних підрозділах та підпорядкованих органах.

Іван Тегза, в якого за плечима майже 20-літній досвід журналістської роботи в газеті «Закарпатська правда», а після - такий самий прокурорський, постійно друкувався у періодичних виданнях, зібрав та систематизував маловідомі документи і матеріали, що відтворюють той чи інший період діяльності прокуратури Закарпатської області. Дослідження пройденого нею шляху і узагальнення через призму часу трансформувалися в науково-публіцистичний твір.

Коли береш в руки книгу, яка ще має запах друкарської фарби, дедалі заглиблюєшся в її зміст, розумієш, що це видання буде цікавим і знадобиться як прокурорсько-слідчим працівникам, так і співробітникам інших правоохоронних органів, викладачам і студентам юридичних вищих навчальних закладів, історикам і всім, хто цікавиться минулим і сучасним життям свого краю.

Книга «НА ПЕРЕЛОМАХ. Прокуратура Закарпаття: історія і сьогодення», ілюстроване видання обсягом 368 сторінок, надрукована у видавництві ТІМРАNI в Ужгороді.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...