• Головна
  • Як ужгородцям правильно заповнити новий договір з газовиками?
17:29, 28 січня 2016 р.

Як ужгородцям правильно заповнити новий договір з газовиками?

Впродовж січня закарпатці разом з рахунком за газ отримали від постачальника газу ТОВ «Закарпатгаз Збут» заяву-приєднання до умов договору постачання природного газу побутовим споживачам та інформаційний лист з роз’ясненням. У зв`язку з численними запитаннями споживачів ТОВ «Закарпатгаз Збут» надає роз`яснення як правильно її заповнити.

 У пункті 1.1 заяви-приєднання необхідно внести інформацію про тип будинку: приватний будинок, квартира, комунальна квартира тощо. Якщо ви проживаєте у багатоповерховому будинку – вкажіть поверховість будинку.

 У пункті 2 необхідно поставити підпис біля слова «так» - «На підставі даних Оператора ГРМ...». Підпис в цьому місці означатиме, що нарахування за газ буде здійснюватися за обсягами газу, переданим Постачальнику від оператора газорозподільних мереж - ПАТ «Закарпатгаз», як облікової організації та визначений у відповідності до п.4 розділу IX «Кодексу газорозподільних систем».

 У свою чергу споживачі природного газу з лічильниками інформують ПАТ «Закарпатгаз» про фактичні обсяги використаного природного газу щомісяця до 5-го числа, станом на 1 число місяця наступного за звітним. У випадку відсутності лічильника у споживача - об'єм використаного газу визначається нормами споживання, встановленими Кабінетом Міністрів.

 У графі «За планової величини...» - необхідно поставити хрестики або не заповнювати графу, якщо ви не обрали цей вид здійснення нарахування.

 У пункті 3 необхідно обрати спосіб оплати за надані послуги:

Споживачі можуть обрати будь-який з цих пунктів, або ж обидва, залежно від того, як зручніше проводити оплату.

 Під пунктом 3 необхідно вказати дату підписання і поставити свій підпис.

Інформацію про пільгу споживачу заповнювати не потрібно. Якщо пільга активна, вона автоматично потрапляє при роздруківці заяви-приєднання Постачальником. У випадку, якщо споживач отримує пільгу, а відмітка про це до заяви не потрапила, для врегулювання питання просимо звернутися в абонвідділ. Даних про субсидії в заяві-приєднанні немає і вносити їх не потрібно.

 У випадку, якщо споживач виявляє розбіжність у даних, вказаних в заяві-приєднанні (наприклад, відбулась зміна власника) з фактичними – йому необхідно звернутись для внесення змін в абонентну службу газорозподільної компанії або до оператора контакт-центру за номером (0312) 42-47-04, який підкаже найоптимальніший та найзручніший варіант вирішення проблеми.

Повернути заяву-приєднання газопостачальній компанії можна у декілька способів: вкласти у спеціальну скриньку в абонзалі, передати контролеру за наступного його візиту або надіслати поштою.             

#ужгородці #новий договір #газовики #правильно
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...