• Головна
  • За 1 сторінку відповіді на запит ужгородська мерія братиме 1,38 грн
11:45, 22 січня 2016 р.

За 1 сторінку відповіді на запит ужгородська мерія братиме 1,38 грн

Ужгородський міськвиконком хоче встановити розмір фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію.

Про це йдеться у проекті рішення "Про затвердження розміру фактичних витрат та порядок відшкодування витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію".

Згідно з текстом документу:

- копіювання або друк копій документів формату А4 та меншого розміру (в тому числі двосторонній друк) становитиме 0,1 відсотка розміру мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки (1,38 грн);

- копіювання або друк копій документів формату А3 та більшого розміру (в тому числі двосторонній друк) становитиме 0,2 відсотка розміру мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки (2,76 грн);

- копіювання або друк копій документів будь-якого формату, якщо в документах поряд з відкритою інформацією міститься інформація з обмеженим доступом, що потребує її відокремлення, приховування (в тому числі двосторонній друк)  - 0,5 відсотка розміру мінімальної заробітної плати за виготовлення однієї сторінки (6,89 грн).

Відшкодування запитувачами інформації витрат на копіювання або друк документів здійснюється, коли потрібно виготовити більш як 10 сторінок.

#запит #ужгородська мерія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...