• Головна
  • До головного ужгородського поліцейського є питання
09:55, 22 січня 2016 р.

До головного ужгородського поліцейського є питання

21 січня, ініціативна група (журналісти, активісти, громадські діячі) звернулись до начальника Управління патрульної поліції в Ужгороді та Мукачеві з відкритим листом.

У ньому вони просять Марценишина відповісти на питанн, які непокоять громадськість:

1)  Надати відповідь про порушення на яке не було жодної реакції зі сторони патрульної поліції, яке написала та оприлюднила в групі „Чорний список водіїв (Ужгород)“.

2) Надати відповідь на офіційне звернення  „Спеціального Контролю“ про порушення ПДР працівниками поліціїі на службовому автомобілі марки хюндай соната які систематично порушують.

3) Надати відповідь чому на правопорушення яке скоїв Андріїв Богдан виписаний протокол на іншу особу? Якщо кожен в місті знає хто їздить на даному ТЗ.

4) Надати відповідь чому працівники Поліції намагались не законним шляхом забрати автомобіль на штрафмайданчик?

5) Надати відповідь згідно якого Закону або чиїх вказівок працівники поліції оприлюднили ОПЕРАТИВНЕ ВІДЕО дискусії працівників поліції з Ратушняком С.М. а також прокоментувати дану ситуацію яку ми бачимо на відео стосовно ПДР.

6)  Надати відповідь які Вами були прийняті міри стосовно працівників беркута які систематично порушують ПДР? Матеріал викладений на сторінці «Спеціального Контролю»

7)  Надати відповіді стосовно ситуації яка відбувалась 18.01.2016 року стосовно декількох порушень, а саме автомобіль марки ВАЗ 21099 який був запаркований на тротуарі  і порушення ПДР працівниками поліції які стояли практично на пішохідному переході. Дані порушення опублікував Павлов Павло  на сторінці «Подяка або скарга на дії працівників поліції» та викликав наряд міліції по номеру 102 бриблизо о 8годині 20хв. 

#Ініціативна група #Марценишин #Ужгород
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...