
15:45, 21 січня 2016 р.
Ужгородська влада збирає фізкультурників
Місцева влада Ужгорода запрошує до конструктивного діалогу спортивний бомонд міста.
Для розробки стратегії розвитку фізичної культури та спорту в м.Ужгород запрошуємо до діалогу голів, представників спортивних федерацій, спортивних клубів, ДЮСШ, фізкультурно-спортивних товариств, громадських спортивних організацій та всіх бажаючих.
Захід відбудеться 5 лютого 2016 року о 14.00 у великому залі міської ради.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
11:00
Вчора
ТОП новини
Оголошення
12:30, Вчора
5
10:43, 14 червня
51
07:11, 12 червня
10
15:08, Вчора
6
22:57, 15 червня