• Головна
  • Скільки в Ужгороді коштують наркотики?
Ексклюзив
12:05, 21 січня 2016 р.

Скільки в Ужгороді коштують наркотики?

Ексклюзив

Днями правоохоронці вилучили у двох чоловіків  з Радванки  2,5 кілограми марихуани. За таку партію на «чорному ринку» дають 300 тисяч гривень. Цей випадок не є рідкістю. Наркотики можна купити безпосередньо в Ужгороді, або замовити їх доставку через мережу Інтернет.  

О312.ua вдалося поспілкуватися з одним з наркозалежних ужгородців. 36-річний чоловік не називає свого імені. Його наркотичний стаж – майже 10 років. 

Цигани вирощують марихуану на Ужі

марихуана

«В Ужгороді, як і всюди в Україні багато наркоманів. У нас більше сидять на «синтетиці» та марихуані, на Сході, в основному, – «чорнушники». У нас нюхають і курять, а там «коляться». Наркотики знайти легко. Або приїжджають з «мадяр», або варяться «тут», можна замовити по інтернету. «Трава» у нас коштує 120-150 гривень за грам, амфетамін від 500 до 1000 гривень за грам в залежності від якості,  «кокс» - найдорожчий – від 4000 гривень за грам.

"Чорнухою" (опіати, героїн) в Ужгороді займаються цигани. За ними також - вирощування марихуани. Часто саджають "траву" просто на річці Уж, у важкодоступних для перехожих місцях. 

Амфетаміном промишляють ті, хто має виходи на кордоні. Найчастіше його привозять з Словаччини, Угорщини, Чехії. Бувають періоди, коли його варять тут, але він не завжди чистий», - розповів чоловік.

Наркотики через ІнтернетСкільки в Ужгороді коштують наркотики? (фото) - фото 2 

Ми  знайшли інтернет-форуми, на яких можна замовити наркотики в будь-яку частину України, у тому числі і в  Ужгород. Подібні сайти обіцяють доставку товару протягом одного дня. Оплата проводиться двома шляхами: переводом коштів на банківський рахунок, або webmoney. Доставка проводиться найчастіше через поширені служби кур’єрської доставки.

Дилери попереджають, що ціни на сайтах можуть змінюватися, ціну щоразу просять уточняти.

                          В середньому "прейскурант" цін на наркотики в Ужгороді такий:

                                                             Кокаїн-250$ за 1 грам

кокаїн

кокаїн

                     

Марихуана - 6$ за 1 грам

марихуана

марихуана

                                             

Героїн - 130$ за 1 грам

героїн

героїн


Екстазі - 20$ за штуку

екстазі

екстазі


Амфетамін - ­30$ за 1 грам

амфетамін

амфетамін

 

#ужгород #наркотики
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...