• Головна
  • В Ужгороді відбувся конкурс із визначення перевізників міських маршруток
09:00, 20 січня 2016 р.

В Ужгороді відбувся конкурс із визначення перевізників міських маршруток

Заявки на участь у конкурсі подали 5 підприємницьких структур, які надали 33 пропозиції на 25 маршрутів.

Відповідно до умов конкурсу, протягом місяця з дня його оголошення в грудні 2015-го працівники відділу транспорту, державних закупівель та зв'язку проводили ретельну перевірку документів і даних, наданих перевізниками. Зокрема, надсилали численні запити до Укртрансінспекції, ДФС, органів Міністерства внутрішніх справ, державних адміністрацій різного рівня тощо. Йшлося насамперед про наявність у перевізників технічної бази, сучасних транспортних засобів, їх пасажиромісткість, кількість робочих місць на підприємстві, можливість проводити медогляди водіїв тощо.

Проведеною перевіркою було встановлено, що один із перевізників – ""Шік-Транс" – подав конкурсному комітету недостовірні відомості щодо своїх транспортних засобів, тому в результаті о його не допустили до участі в конкурсі. Відтак переможцями стали і здійснюватимуть перевезення: ТОВ "Панонія", ТОВ "Транс-Уж", ПАТ АТП 12107, ФОП Симкович Ю.М.     

Як прокоментував перший заступник міського голови Ужгорода, голова конкурсного комітету Іштван Цап, була проведена дуже серйозна робота на етапі формування умов конкурсу і за це окрема подяка громадським активістам Віталію Грегору та Олександру Пересоляку. "Спільною працею сформовано якісний продукт, який повинен призвести до кардинальних змін у системі транспортного обслуговування ужгородців, – наголосив Іштван Цап. – Наприклад, якщо досі на найбільш навантажених маршрутах, таких як 8,7,14,6, були переважно "БАЗи" на 16 місць, то тепер їздитимуть автобуси місткістю 22,33,39,44 пасажирів. Тобто при тій же кількості автобусів на маршруті вони зможуть перевозити майже удвічі більше людей. Продовжено також до 23 години час руху на більшості напрямків, встановлено чіткі інтервали руху, кожна маршрутка буде з GPS-навігатором, що дасть можливість відслідковувати її рух в режимі онлайн. Загалом угода з кожним перевізником містить дуже чіткі вимоги до організації перевезень, а їх підтверджене недотримання хоча б 2 рази призведе до розірвання угоди з перевізником".

Протягом двох тижнів результати конкурсу затвердять на найближчому засіданні виконкому  укладуть угоди з підприємцями, які перемогли в конкурсі і перевезення будуть проводити вже на основі нових умов і вимог до якості.#В Ужгороді відбувся конкурс із визначення перевізників міських маршруток
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...