
16:30, 13 січня 2016 р.
Словаки колядували в ужгородському Білому домі
Цьогоріч приїзд словацьких школярів, як і щороку, відбувся за сприяння Почесного консула України в Словацькій Республіці Станіслава Обіцкі, - повідомили в Закарпатській ОДА.
Як каже Станіслав Обіцкі, діти із міста Вранов над Топльоу приїхали до нашої області, щоб засвідчити міцність дружніх зв'язків із закарпатцями та вшанувати традиції.
У рамках візиту на Закарпаття діти зі Словаччини поколядували також в Ужгородській спеціалізованій ЗОШ №4, де вивчають словацьку мову, а також у Генеральному консульстві Словацької Республіки в м. Ужгород.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
07:11, 12 червня
18
11:57, 18 червня
3
10:16, Вчора
10:34, 11 червня
14
10:04, 18 червня