• Головна
  • В ужгородській лікарні закінчилися ліки
14:20, 12 січня 2016 р.

В ужгородській лікарні закінчилися ліки

Ужгородська центральна міська лікарня  є багатопрофільним медичним закладом, де надається цілодобова ургентна медична допомога дорослому і дитячому населенню м. Ужгород.

За словами головного лікаря Ужгородської ЦМКЛ, депутата закарпатської обласної ради  Івана Кураха, на 2016 рік на лікарню виділено 27 млн грн, що становить 59,3% від потреби (45,5 млн грн - потреба). При такому бюджеті лікарня може функціонувати лише півроку.

"Що стосується медикаментозного забезпечення, то на 2016 рік на статтю "Медикаменти" виділено по кошторису 1310,0 тис грн, - каже Іван Курах. -  Середня вартість ліжкодня на медикаменти при цьому становить 10,73 грн, тоді як при середньому показнику в закладах охорони здоров'я обласного підпорядкування близько 90,0 грн. Такий обсяг видатків не в змозі забезпечити навіть мінімальної потреби у медикаментах, оскільки тільки для мінімальної потреби у медикаментах на ургенцію необхідно близько 7000,0 тис.грн".

Через недофінансування медперсонал не зможе надавати медичну допомогу населенню м. Ужгород та всім хворим, що поступають в ургентному порядку, на належному рівні.

"Сума видатків на такі категорії медикаментів (які хворі не мають права самі купляти), як наркотичні препарати становить 450,0 тис грн, препарати для наркоза - 180,0 тис грн, кисень - 120,0 тис грн, реактиви для роботи клінічної та експрес лабораторій - 400,0 тис.грн, рентгенгшівка та фіксаж - 150,0 тис грн. На придбання самих ліків для здійснення лікувального процесу не залишається нічого", - повідомляє прес-служба обласної ради.

Депутат просить винайти можливість у виділенні додаткових коштів на статтю "Медикаменти" в сумі 7 млн грн. 

Депутатський запит направлено на розгляд Закарпатської обласної державної адміністрації.

#ужгородська лікарня #ліки
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...